Ohlasy rybářů

Obsah:

Mladý rybář na Šebkově rybníce 2024
Díky za super chytání
Poslední výprava a rekord 73 ryb
Již 10 let rybaření na Šebkově rybníce
Super rybaření 2024
Víkendové rybaření 2024
Krátká výprava nových rybářů
Šebkův rybník nezklamal - uloveno 40 ryb
Holky rybářky opět na Šebkově rybníce
9 roků rybaření na Šebkově rybníce
Týdenní výprava mladých rybářů
Desítka červen
Další výprava červen 2023
Osobní rekord
Šebkův rybník květen 2023
Šebkův rybník duben 2023
Duben 2023
Výprava konec listopadu 2022 na č.6
Již druhá parádní výprava na Šebkův rybník
Již čtvrtá výprava v roce 2022 na Šebkův rybník
Opět na Šebkově rybníce v roce 2022
Srpen 2022 - č.9
Výprava v roce 2022
Ohlas na pobyt 2022
Holky rybářky 2022
15 - 18.červenec 2022 místo 8.
Již třetí výprava v roce 2022 na Šebkův rybník
Červen 2022
Druhá výprava 2022
Super rybaření červen 2022
Úspěšná výprava Šebkův rybník květen 2022
Super rybolov květen 2022
Trofejní kapři duben 2022
Šebkův rybník Velikonoce 2022
Šebkův rybník-krásný zážitek
 

Starší ohlasy (do roku 2018)

Starší ohlasy (do roku 2015)


Mladý rybář na Šebkově rybníce 2024

Během týdne uloveno z devítky celkem 50 ryb, přišly i záběry od těžkých kaprů 18 až 20kg.

Díky za super chytání

Zdravím.

Tak jsme opět po roce strávili nádherný květnový týden na Šebkově rybníce. Po prvním dni, kdy jsme neměli ani záběr, to začalo a my jsme se celý týden nezastavili a tahali rybu za rybou. Týden utekl a my jsme se vrátili zpět domů a už teď se těšíme až zase vyrazíme. Chtěli bychom touto cestou poděkovat Jardovi a Pavlovi za perfektní zázemí (jako vždy). Je vidět že to dělají srdcem. Kluci moc za všechno děkujem a příští rok na viděnou.

Hasiči Krupka

Poslední výprava a rekord 73 ryb

Zdravím kluci,

Tohle jsou asi nejlepší fotky,co se nám naposledy povedly...

Ať se daří a mějte se moc hezky

Již 10 let rybaření na Šebkově rybníce

Zdravím od vody ....

Letos jsem nedočkavě vyrazil opět na můj nej nej rybník po dlouhé zimě a musím říct, že jsem tady strávil hodně času (letos jsem zahájil 10.rok na tomto rybníku ..) Když jsem dorazil, zas jsem koukal, jak si kluci správcové opět přes zimu mákli. Kolem rybníka super udělaná místa, vysekané keře, nová sprcha atd .... Ale abych se vrátil k vodě. Vyrazil jsem na 4 čarodějnicové dny. Ryby byly hladové a braly jak vzteklé. Ale byl jsem sám, tak moc fotek není. Ale za 4 dny se koukli na břeh kapři 8-11 kg a asi 14 záběrů vyhrála ryba... Ale je to sport. Kluci ať k vám jezdí hodně spokojených rybářů a za týden jsem tam opět.

Váš věrný rybář a kamarád Tomáš

Super rybaření 2024

Zdravím,

První letošní rybářská výprava směřovala na náš oblíbený Šebkův rybník a opět jsme nebyli zklamáni. Během necelých čtyř dnů jsme nachytali krásných 35 ryb (největší kapr 15kg ). Velkým pozitivem byla zrekonstruovaná sprcha. Těšíme se na další letní výpravu.

S pozdravem Stejskalovi

Víkendové rybaření 2024

Dobrý den,

S dcerou jsem u Vás strávil víkend, povedlo se nám chytit celkem 12 ryb během 48 hodin. Moc se nám u Vás líbilo a těšíme na další návštěvu. V příloze zasílám vyfocené úlovky.

Nenadál

Krátká výprava nových rybářů

Zdravím

Sice ryby nechytám, ale můžu říct i když jsme tu poprvé. Četla jsem různé recenze a dávám na to, vše si poznám sama. Správce super člověk, komunikativní, lidé okolo také. Sprcha čistá vše jak má být.

Ráda se zas vrátím. Bára 10

(celkem uloveno 17 ryb, nejtěžší kapr 18,5 kg)

Šebkův rybník nezklamal - uloveno 40 ryb

Po roce jsme opětovně strávili týden na super rybolovu v krásném prostředí Šebkova rybníka, který navštěvujeme pravidelně již pátým rokem. i tentokrát se nám podařilo chytit spoustu kapitálních kousků. Už teď se těšíme na další dny, které strávíme u Vás na rybníku.

Díky SDH Krupka

Holky rybářky opět na Šebkově rybníce

Zatím jsme vytáhli 16 větších kaprů, letos berou ve dne i v noci…

Posíláme pár fotek sdílené radosti.

9 roků rybaření na Šebkově rybníce

Červenec se opět vyvedl.Super kamarádi, Pavel a Jára opět pohodový kluci a kamarádi v jednom,to byl týden plný očekávání.Na přízeň velkých pařáků se kouklo na břeh desítka kaprů v rozmezí 8-21,5kg,pár cejnů a na závěr krásný 8kg Amur..Opět se ukázal že týden je super a je veliká šance na velké úlovky.Preji dalších hodně spokojených rybářů jako jsem já...Díky kluci....

Tomáš

Týdenní výprava mladých rybářů

V červenci na Šebkově rybníce mladí rybáři udělali spousty krásných ryb, z nichž většina se pohybovala v rozmezí 12 až 20 kg, přičemž v úspěšnosti předčili hodně dospělých rybářů.

Jen tak dál.

Desítka červen

Krásný týden na Šebkově rybníce. Celkem se nám podařilo chytit 30 kaprů. Největší měl 19 kg. Jezdím sem pravidelně už 15 let. A ryby dorůstají opravdu do úžasných velikostí. Velké poděkování patří správcům, kteří dělají vše okolo rybníka celým svým srdcem. Ještě jednou děkujeme. A těšíme se na další návštěvu.

Díky moc Tomáš a Láďa.

Další výprava červen 2023

Zdravím příznivce tohoto krásného revíru. Opět jsem vyrazil po osmi měsících na můj Šebkův rybník. Počasí vyšlo, v okolí rybníka opět čisto a uklizeno a správcové opět super. Ale abych se vrátil k rybám. Týden na přelomu května a června přinesl jednoho pěkného Amura a pár pěkných kaprů od 8 do 20kg... Opět se ukázalo, že týden rybolovu splnil mé očekávání. Pátou noc se na břeh ukázal po půl druhé krásný šupiňák 96cm a rovných 20kg. Jezdim sem 9 let a ryby jsou krásné a zdravé a přibývají na váze rok od roku. Jarovi a Pavlovi přeji hodně spokojených rybářů. Za měsíc se opět uvidíme.

Tomáš

Osobní rekord

Dobrý den, zasílám pár fotek z víkendu 5. až 6.května na č.2. Záběry sice pomalu až po 12 hodinách, ale byl to pro mně velmi příjemný a úspěšný víkend. Moc sem si to tam užil a jsem spokojený i s úlovky (kapři 15,5 kg, 11 kg, 20,5 kg 98 cm a nakonec jeseter 110 cm 7 kg jsou na přiložených fotkách).

S pozdravem Roman Lebeda z Ledče nad Sázavou

Šebkův rybník květen 2023

Dobrý den všem, Byl jsem na rybníku s manželkou na začátku května a krásně jsme si zachytali. Povedlo se nám 19 ryb a z toho bylo 10 ryb nad 10 kg. Vyplatí se počkat si na záběr s dobře naboostrovanou kuličkou s plovkou nebo ji lehce nalehčit.

Šebkův rybník duben 2023

Zdravíme příznivce Carp teamu Líný líni a po dlouhé době přinášíme zprávy z další výpravy, což byla letošní první rybářská výprava na Šebkův rybník. Vzhledem k menší obsazenosti a různým příjezdům a odjezdům se to nedalo pojmout jako neoficiální závod, takže to byl příjemný trénink s velmi proměnlivým počasím. Déšt, zataženo a pak šlehanec od sluníčka, to ryby nemají rády. Trénink zahájil kapitán amurem 98cm-13kg, Kuba kontroval kapříkem a zatímco se kapitán bavil lovem amurů, protože kapři mu nebrali, tak se Kuba přes další kapříky propracoval ke krásnému šupináči 98cm-15kg. Pak přidal i amura 88cm a při stahování nástrahy i hezkého candátka 55cm. Poslední noc kapitán chytil krásnou 1,5 metru dlouhou větev a po pár minutách zjistil, že se o ní přetahuje s rybou. Po 20 minutách se na břeh podívala jak ta větev, tak i nádherný šupík 105cm, 20kg. Celkem jsme ulovili 9 kaprů,7 amurů, 1 candáta a dva cejny. Super rybačka a za to patří dík Pavlovi a Jardovi Beranovým za dobré zázemí a slušně zarybněný revír... Petrův zdar a ať vám to kouše..... Čas strávený na rybách se do života nepočítá.... M.

Duben 2023

Po nějaké době jsme opět zavítali na Šebkův rybník. Čtyřdenní výprava na chatce č. 6 proběhla v termínu velikonoc 6. - 10. 4.2023. Počasí při nás moc nestálo. Děštivé počasí a první dvě noci asi - 4 stupně nás neodradily a odměna se dostavila. Nachytali jsme 6 kaprů (největší macek 102 cm a 20,5 kg) a jednoho lína 50 cm. Určitě znovu rádi zavítáme na tento klidný a útulný revír. S pozdravem Petr Dian

Výprava konec listopadu 2022 na č.6

Nejtěžší kapři 15kg, 18,45kg Dále bylo 7 kaprů okolo 10kg Zasílám nejtěžší kapry a jednoho dlouhána. + Jeden jeseter. Děkujeme za super pobyt u vody a zase někdy na viděnou. Heřman František

Již druhá parádní výprava na Šebkův rybník

Při týdenním rybaření uloveno celkem 83 ryb, nejmenší ryby 5 až 10kg, nejvíce úlovků 15 až 18kg a nejtěžší kapři od 21 do 22kg. Při loňské výpravě uloveno celkem 90 ryb.

Již čtvrtá výprava v roce 2022 na Šebkův rybník

Ahojky a zdravím všechny.
Vyrazil jsem na poslední a to jest letošní 4.výprava na Šebkáč. Vyrazil jsem sám a nečekal co mě čeká. Jako každý rok končím tento termín a letos jsem začal na čísle 2 a také že tak ukončím sezónu na stejném místě. A bez očekávání se to vyplatilo. Byl jsem tady od 28.8-6.9. V neděli nic, ale v pondělí ráno na rozjezd v 9 hodin krásný lín (48cm) a během necelé půl hodinky další jízda... Na břeh se po 15ti minutách objevil krásný kapr--23,5kg a 102cm (můj rekord). Pak si dali chvíli oraz rybičky a pak opět začly dlabat. Zaběry přicházely hlavně v noci a jak jsem psal,tak jsem byl sám, tak moc fotek není. Ale celkově za 8 dní/8 nocí se na břeh podívalo 11 kaprů,10 cejnů, nečekaně 15 sumečků, 1 lín a 1 krásný úhoř. Za 8 let,co sem jezdím,tak mě to nikdy nezklamalo a rybáři co nadávají na tento rybník, tak sem jezdí jen na víkend se opít, křičí a pak se diví že nic nechytili. Opravdu kdo pojede na Šebkův rybník, tak opravdu z praxe nejméně 5 a více nocí. Wc a sprcha opět v čistém stavu, upravená tráva atd...Pavel a Jarda jsou správci na svém místě, starají se denně o rybník a okolí a vždy poradí. Kluci děkuji a brzy naviděnou...
Tomáš-Beroun

Opět na Šebkově rybníce v roce 2022

Dobrý den,
nejdříve chci poděkovat za příjemný přístup. Naše výprava byla od 21.8.2022 příjezd v 17h do 27.8.2022 odjezd 12h. Chyceno bylo 18 kaprů a 15 amurů ( nejtěžšího kapra chytl Marek nejmladší 13 let a to 18kg) viz přiloženy fotečky krásných úlovků. Chytání ve třech lidech na 6 prutů, čas od 7h ráno do půlnoci každý den. Počasí bylo více deštivé, ale to nám při záběrech vůbec nevadilo. Už se těšíme na další rok a krásné prostředí, ale hlavně na skvěle zarybněný rybník. Zdravíme úžasné majitele a děkujeme za fajn zážitek a to hlavně díky vám.
S pozdravem Milan, Marek a David Volákovi

Srpen 2022 - č.9

Zdravím,
zasílám vám fotky z chytání,
děkujeme za parádní rybaření těšíme se na příští rok.
Miko

Výprava v roce 2022

Po loňském podzimu jsme se opětovně vrátili do krásných prostor Šebkova rybníku. Jako každý rok jsme si užívali každou chvilku chytání, překrásného prostředí i klidu u vody Šebkova rybníka. I tentokrát nás osazenstvo rybníka nenechalo dlouho čekat a došlo brzo k záběrům i přesto, že panovalo velké vedro. Naše poděkování patří majitelům Šebkova rybníka, kteří se snaží každý rok vylepšovat jeho zázemí a zpříjemňovat tak nám rybářům čas, který zde ve společnosti kapitálních kousků trávíme. Šebkův rybník můžeme vřele doporučit Všem kteří mají rádi chytání kapitálních kousků v klidném a příjemném prostředí.
Děkujeme SDH Krupka

Ohlas na pobyt 2022

Jako každý rok jsme se tešili na týden strávený na Šebkově rybníce a opět jsme nebyli zklamáni. Týden jsme strávili od 18. července na lovném místě 10. Pěkné počasí, upravená lovná místa, čisté toalety, sprcha s teplou vodou a velmi příjemní a přátelští správci. I přes velká horka se nám podařilo chytit skoro 40 ryb, hlavně kaprů od 6 do 17 kg. Na jeden den jsme museli odjet pryč, ale veškeré věci jsme mohli bezpečně ponechat na místě. Už teď se těšíme na další návštěvu.
Stejskalovi

Holky rybářky 2022

Posíláme pár fotek z desítky, bylo tady krásné, odvezli jsme si super zážitky a už se těšíme, až znovu přijedeme. Chytli jsme 21 velkých ryb a spoustu menších.

15 - 18.červenec 2022 místo 8.

Vážení správci hezkého rybníka,
Dle domluvy zasílám fotky a přeji hodně spokojených rybářů a trpělivosti při odklízení následků čtvrteční kalamity.
S pozdravem
Ondřej Nekvapil

Třetí týdenní výprava 2022

Třetí výprava po ročním očekávání s kamarády jsme opět vyrazili na místo 9+10. Počasí krásné přes 30stupnů... Povedli se nám krásní bojoví kapři v rozmezí 8-15,8kg, líni až 58cm... Týdenní výprava a všem doporučuji alespoň týdenní rybolov na tomto krásném revíru. Byl to super týden.. Tomáš, Petr, Láďa....
Tomáš

Červen 2022

Dobrý den, posílám vám fotky a údaje o nejlepších synových úlovcích u vás při pobytu 14.-.17. června 2022 na lovných místech č. 2 + 3, které můžete zveřejnit na svém webu.

  • kapr 92 cm/17 kg, lovné místo č. 2
  • kapr 83 cm/10 kg, lovné místo č. 2
  • kapr 8,5 kg, lovné místo č. 2
  • amur 87 cm, lovné místo č. 3
  • amur 77 cm, lovné místo č. 3

Mimo fotografie se chytili 3 o něco menší, ale také velice pěkní kapři na místě č. 3.
S pozdravem a děkujeme za místo pro příjemný pobyt.
Ivo Magera,
Vít Magera

 

Druhá výprava 2022

 

Zdravím opět že Šebkového rybníka. Strávil jsem tu opět 8 dní a 8 nocí a znovu se vydařilo. Prvních 5 nocí ryby spaly, ale pak se to otočilo. V noci 3 krásné ryby - krásný lín a kapři 13 a 14,4 kg. Pak opět spaly a v neděli po obědě se na břeh podíval krásný šupináč 97 cm / 19 kg... Poslední noc mě nenechali vyspat ani 3 kapři (12,5+15+14,6kg)... Opět se ukázalo, že čím delší tu člověk stráví čas, tak je veliká šance na pěkný úlovek. Všem doporučuji alespoň týdenní výpravu na tento super rybník se super správci...
Tomáš

Super rybaření červen 2022

Dobrý den. Zde zasílám pár fotek. Ještě jednou velké poděkování. Myslím,že za týden chytit 70 ryb je naprosto úžasné. Děkuji.
S pozdravem Tomáš Pěnkava.

Úspěšná výprava Šebkův rybník květen 2022

posílám pár fotek z parádní rybačky u vás - amur 101cm a kapři 18kg a 18,5 kg. Jinak chyceno celkem 44 ryb.
Drdlík Roman

Trofejní kapři duben 2022

Zdravím všechny rybáře ..... Už jsem byl celý nedočkavý po zimní pauze a tak jsem vyrazil o měsíc dříve. Byl jsem opět na místě 2+3.Teploty v noci dosahovaly i -4 stupně. Ale i tak jsem vyrazil... Děkuji za krásných 6 dní na místě 2-3. Nevěřil jsem, že se mi poštěstí na kapry 20+..... Hned 1. noc po půlnoci se na břeh podíval krásný 8,6kg, pak v půl 3 v teplotách -4 stupně měl hlad pěkný vysoký 14,9kg....Pak se stalo na co jsem necekal....V půl 3odpoledne krásných 96cm a rovnych 21,4kg vysoký supinač.V noci mě nechali chvíli odpočinout a v 7hodin ráno opět krásný 20,7kg a 97cm.. V noci tuto noc krásných 90cm a 17kg. I další dny krásné úlovky v rozmezí 9-16kg... Vřele doporučuji rybářům, kteří si chtějí ulovit své kapitální ulovky... Děkuji za krásných 6 dní a nocí a za 13 dní opět návrat. Jezdim sem 8 let a ryby jsou čím dál větší a krásnější. Jarda a Pavel super šéfové, kteří se starají o vše, jsou vstřícní a poradí. U vody útulno, krásná příroda, čisté WC atd ...... Posílám pár úlovků z Dubnové výpravy.. Děkuji a s pozdravem. Tomáš

Šebkův rybník Velikonoce 2022

Zdravím vás z dalšího vystoupení Carp teamu Líných línů. Počasí bylo velmi chladné, déšť, vítr, ledová voda a dokonce mráz mínus 4 stupně, ale i tak jako v předchozích letech opět rybník nezklamal. Bylo uloveno celkem 11 ryb, jak amuři tak i kapři, nejdelší 96cm a nejtěžší 17kg. Děkujeme bratrům Jardovi a Pavlovi Beranovým za příkladnou starost o areál a krásné ryby. Petrův zdar. Ať to kouše. Carp Team Líný líni


+420 720 180 479
absolutní špička
  • nejlépe zarybněný revír s nejvyšším váhovým průměrem
  • výborné zázemí pro rybáře
  • ideální možnost sportovního rybolovu

Code: Tre.cz | Hosting: Webzde.cz copyright (c) 2009 Sebkuvrybnik.cz - Soukromý revír Přihlásit se