Zprávy od vody

První dva měsíce rybaření 2024 opět vynikající, z každého místa uloveny již stovky pěkných ryb, hlavně kaprů a amurů, ale i koi, jeseteři a líni. Prakticky z každého místa již přišly úlovky i kolem 20kg hranice od kaprů, běžně se chytají i amuři kolem metru atd., například poslední týden č.9 a 10 uloveno 92 ryb mezi 8 až 22kg, č.5 a 6 celkem 45 ryb atd., uvidíme jaké úlovky budou přes letní měsíce. Jinak již jsme začali dělat objednávky na rok 2025.

                                     

V roce 2024 jsme opět vylepšili všechna chytací místa, jinak ceny nezvyšujeme a nadále ponecháváme stejné jako v předchozích letech, na dosti místech jsme udělali i nová kvalitní mola pro pohodlné podebrání úlovků a provedli i celou řadu dalších vylepšení.

          

Začátek prosince 2023 - dosadili jsme i další jesetery. I v zimních měsících dále vylepšujeme většinu chytacích míst včetně nových mol a zlepšení povrchu kamínky.

    

Další vysazování  amurů (100 kusů) a kaprů (50 kusů) v listopadu 2023. Již jsme zahájili další vylepšování přes zimu, například rozšíření cest k místům, zlepšení mol a i stanovišť atd. Také již přijímáme rezervace na poslední volná místa na rok 2024.

    

Říjen  velké výkyvy počasí, zejména tlaku, ale i tak opět uloveny stovky ryb, nejtěžší kapři i nad hranicí 20kg.

                          

Září ( i začátek října)  perfektní měsíc, na břeh se podívaly opět stovky kaprů, některé úlovky nad 20kg, ale i spousty amurů kolem metru, výborně šla pětka a šestka, zadní místa také super. Začátek října přes den nadprůměrné teploty, na jednotce už 18,5kg, z pětky a desítky dost kaprů a amurů. V druhé půlce října opět dosadíme jesetery a další amury.

                  

Srpen  velké výkyvy v počasí, jak třicítky, tak i silné deště. I tak se na břeh podívalo spousty velkých ryb mezi 17 až 23 kg, z pětky například uloveno výpravou i 25 amurů, největší 110cm atd., z jiných míst hodně kaprů, ale i koi a jeseteři. V říjnu opět plánujeme dosazovat další amury a přes zimu další nejrůznější zlepšování rybaření.

                      

Červenec  výborný měsíc, na břeh se podívaly opět stovky ryb často i nad 20kg hranici, také i mnoho amurů, koi kaprů a i jeseteři, záběry přicházely prakticky ze všech míst. Uvidíme co přinese srpnové ochlazení

                            

Červen  opět dost part mělo krásné úlovky. Každý týden je často většinou jiný, někdy jde hlavně střed rybníka, jindy zase přítok a pak místa u hráze. Velmi záleží také na zkušenostech rybářů, něco jiného je když se k nám vrací hodně rybářů i 5 až 15 let většinou na týdenní výpravy ( často i s velkými úspěchy na základě zkušeností z dané lokality včetně chytacího místa) a pak ti, kteří si myslí že přijedou jen jednou a na pár dní a okamžitě udělají spousty ryb jak počet, tak i velikost. Mezi těmito dvěma skupinami je ohromný rozdíl a nejen ve zkušenostech. U druhé skupiny někdy vidíme když neudělají co si naplánovali i nespokojenost, jsou i případy že deset či dvacet ryb je málo.. Po téměř 20 letech zkušeností jasně říkáme, že takto to nefunguje a fungovat nemůže nikde a ryby nikdy neberou na povely takových jedinců. To již svědčí o jejich minimálních znalostech a nemá to s opravdovým sportovním rybařením vůbec, ale vůbec nic společného! Uvidíme co přinese červenec, již začátkem uloveni z č.6, 10, 2 i kapři 20 až 24kg. Zatím je sezóna výborná jako vloni. Jinak již děláme objednávky na rok 2024

                   

Během května a začátkem června  byly opět uloveny stovky pěkných ryb včetně dvacetikilových kusů. Sezóna je letos opět vynikající a i začátkem června se na břeh podívalo už dost kaprů včetně koi, amurů, jeseterů a trofejních línů.

                         

Letošní duben 2023  perfektní měsíc, již uloveny stovky kaprů, na břeh se podívalo i 7 dvacetikilových kusů, dále i jeseteři a amuři kolem metru. Dále byly i záběry od krásných línů mezi 50 až 60cm včetně koi kaprů. Sezóna tudíž začala výborně a i začátek května vykazuje hodně ryb.

                         

Březen 2023  vysazování dalších 150 kaprů a amurů

 

Začátek roku 2023   a podzim 2022 jsme opět dosadili větší množství dalších ryb a také byly vybudovány nové lávky a některá mola.

   

Listopad 2022   vysazování jeseterů.

 

Listopad 2022   vysazování dalších kaprů.

   

Listopad 2022  vysazování dalších 40 amurů.

 

Říjen  velmi dobrý měsíc a nadprůměrné teploty, ze všech míst přicházely záběry, nejtěžší ryby od 15 do 19kg, zejména kapři a amuři. Již jsou možné rezervace na rok 2023, začínáme od března podle počasí. V listopadu opět doplníme již tak kvalitní zarybnění dalšími amury, jesetery a kapry.

          

Září  také dobrý měsíc jako každoročně, spousty ryb nachytáno z č.8 až 10, z chat hlavně 5 až 6, z 2 a 1 i opět hodně amurů, uvidíme říjen který začal teplým počasím. Jinak rybaříme i celý listopad, záleží jaké bude i počasí.

                          

Srpen  vynikající rybaření, zejména po vydatných deštích je voda dostatečně prokysličená a mnoho záběrů, hlavně u part 4 a více nocí rybolovu. Například běžně úlovky na pětce 10 až 40 ryb, na č.2 až 30 ryb, č.8 až 10 od 20 do 60 ryb, č.1 a č.6 také výborné amuři nad 100cm a kapři 16 až 20kg, často se podaří i pěkný koi kapr kolem 10kg. Podzimní měsíce mohou být jako v předchozím roce také velmi úspěšné.

                       

V červenci  opět uloveny stovky a stovky ryb převážně kaprů a amurů, ale i líni, koi kapři a jeseteři. Dost úlovků bylo z č.8, 9, 10, 5, z ostatních míst sice ne taková množství, ale za to však často ryby i mezi 17 až 20 kg. Také u nás perfektně uspěla parta rybářek s více jak 20 rybami a i 18kg kaprem. V srpnu již mají odeznít vysoké teploty, takže bude příjemnější počasí a rýsuje se super září a říjen, letos budeme opět rybařit i listopad.

                 

Letošní červen  přinesl dost proměnlivé počasí a zejména jeho závěr tolik potřebný déšť, kdy v posledních několika dnech napršelo značné množství srážek, což se i projevilo v četnosti záběrů. Na zadních místech některé party během června udělaly za výpravu i od 40 do 70 ryb. Ze všech míst přicházely záběry hlavně od amurů a kaprů, nejtěžší ryby i kolem 20kg hlavně z č.2, 6, 8, z ostatních míst většina mezi 12 až 19kg, i velcí líni mezi 50 až 60cm jako předchozí měsíce. Červenec začal příjemným počasím bez tropických teplot, nadále je možné vyhrát některou z cen za rok 2022.

                 

Květen 2022  uloveno hodně ryb prakticky ze všech míst, mezi nimi i kapři 20 až 21kg, dále dost 15 až 19kg. Z některých lovných míst se povedlo za výpravu udělat i od 30 do 50 úlovků jak kaprů, tak i amurů doplněných i velkými líny, jesetery a koi kapry.

           

Letošní duben 2022   se velmi vydařil a na břeh se podívalo hodně kaprů, amurů, ale i línů a jeseterů. Například z č.2 nejtěžší kapr 21,4kg, 20,7kg, z č.1 - 17kg, z č.10 - 19kg ( poslední výprava pěkných 50 ryb), z č.8 - 18kg, z č.5 - 19kg, z č.6 - 16kg, z č.4 hodně amurů a jeseterů. Ze spodních míst dost metrových amurů, koi kaprů a línů kolem 50 cm. Uvidíme co přinese teplejší květen.

         

V březnu 2022   jsme opět dosadili další ryby a to 50 amurů, takže jsme ještě doplnili již tak kvalitní zarybnění které probíhá už 17 let.

 

Jako každou zimu opět zlepšujeme okolí revíru,   ale i chytací místa, mola, lepší posezení na místech atd. Zahajujeme již od března podle počasí, ceny nezvyšujeme a ponecháváme na rok 2022 opět stejné.

 

Vítězem soutěže září až listopad 2021   se stal Tomáš Pěnkava s nádherným kaprem 21kg - 104cm gratulujeme! Jinak na rok 2022 jsme vypsali soutěž o 4 ceny, upřesnění v rubrice kontakty. Během listopadu opět vzhledem k již studené vodě parádní rybaření, např. z č.1 největší kapři 19, 18 a 21kg, z č.2 16kg, pětka a šestka 18 a 19kg, ze zadních míst 15 až 19kg, ze všech stanovišť i dost menších od 10 do 15kg včetně jeseterů. Již jsme zahájili rezervace na rok 2022, volná místa sdělíme opět telefonicky.

 

Konec října:  přicházejí nadále pěkné ryby hlavně kapři, amuři a jeseteři. Například z č.10 i přes již studenou vodu pořád přicházejí záběry, největší kapr 19kg a další menší včetně amurů, z č.1 nádherný šupináč 20,5kg, z č.2 - 16kg, z č.5 i více kaprů 17 a 18kg, z č.6 - 16,5kg. Jinak bylo uloveno i dost ryb od 10 do 15kg. Šance na nějaký úlovek bude určitě i v listopadu. Jinak připravujeme i další soutěže na rok 2022 o nejtěžší rybu a také nejvíce větších ulovených ryb, ale i slevy - vše ještě upřesníme.

   

První polovina října a konec září:  i přes výkyvy teplot a ochlazení do rána jdou ryby i na desítce, nejtěžší kapr 19kg, ale také i z dvojky 19kg, z ostatních míst ryby do 17kg, metrový amuři a jeseteři. Uvidíme co přinese konec října a listopad, již jsou možné i objednávky na rok 2022. V soutěži o nejtěžší rybu od září zatím vede úlovek 19,5kg.

         

Začátek září 2021:  zahájena soutěž o nejtěžšího kapra nebo amura a týdenní rybolov zdarma. V první půlce září se daří jako obvykle týdenním partám například první 4 noci rybolovu z č.5 jeden rybář již 20 ryb nejtěžší 19,5kg, z č.10,9 první 4 noci 43 ryb nejtěžší 17kg a krásní koi kapři, líni a amuři, týden předtím 19kg, z č.8 jeden rybář již 50 ryb a i z jiných míst záběry přicházejí. Vždy je rozhodující délka pobytu a také zkušenosti.

             

V první polovině srpna z č.1 kapr 25kg a další letošní osobák již po několikáté, i z jiných míst dost ryb v rozmezí 15 až 21kg, ale i jeseteři, líni kolem 50cm a i několik pěkných koi kaprů.

   

Během července se z vody podívali opět kapři nad 20kg a to z č.2, 8, 10 ale i z jiných míst také pěkné ryby včetně metrových amurů, např. z šestky 18,5kg, z pětky 17,5kg a z jedničky 18kg. Další záběry přichází od jeseterů a trofejních línů. Po více letech ideální letní počasí se srážkami což se i příznivě projevuje na záběrech.

       

Na přelomu června a července uloveni opět kapři nad dvacet kilo, a to z dvojky 24kg a následný týden 22kg včetně dalších většinou 10 až 17kg. Povedli se i líni, amuři a několik jeseterů.

 

Po půlce června již po proběhlém tření ryb opět přibývá ze všech míst na intenzitě záběrů, uloven již letošní několikátý kapr nad dvacet kilo a to nyní z pětky 22kg a z jiných míst také pěkné ryby např. z devítky 18kg, šestka 15kg , z č.1 dost lysců atd.

 

Na přelomu května a června i přes deštivé, chladnější počasí opět pěkné úlovky, například z dvojky 21kg, z pětky 17kg, z č.10 - 19,5kg, z č.8 - 19kg, z č.1 - 16kg, ze šestky 15kg, záběry přicházejí i od jeseterů a pěkných línů v rozmezí 40 až 60cm.

   

V první polovině května již aktivita ryb značně stoupla, záběry přicházejí prakticky ze všech míst, například z pětky kapr 17,5kg a dost metrových amurů, z šestky jeseteři, č.8 až 10 kapři v rozmezí 8 až 19kg, z jedničky a dvojky nejtěžší kapr

 

+420 720 180 479
absolutní špička
  • nejlépe zarybněný revír s nejvyšším váhovým průměrem
  • výborné zázemí pro rybáře
  • ideální možnost sportovního rybolovu

Code: Tre.cz | Hosting: Webzde.cz copyright (c) 2009 Sebkuvrybnik.cz - Soukromý revír Přihlásit se